Her zaman Çeltikçi halkının yanındayım”          

    Çeltikçi’deki seçim sonuçlarına teşekkür etti.   

29 Mart Yerel Seçimleri sonrası alınan sonuçları değerlendiren CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel Çeltikçi köyünde alınan sonucun kendilerini çok mutlu ettiğini söyleyerek; her zaman sizlerin yanındayım, mesajını verdi. 514 oyun kullanıldığı seçimde 148 oyla CHP ilk sırada yer aldı.

 Orhangazi’nin yakından tanıdığı “Orhangazi Milletvekili” olarak tanınan ve Oırhangazi’deki tüm kesinmlerin yakından tanıdığı ve sevdiği CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel bu seçimde Orhangazi’de alınan sonuçları değerlendirdi. Uzun bir aradan sonra Yeniköy ve Çeltikçi Beldeleri’nde Belediye Başkanlıklarını CHP’nin kazandığını belirterek aldığımız oy oranı da bizleri sevindirmiştir, dedi. Kemal Demirel açıklamasında Çeltikçi köyüne ayrı bir yer verdiğini belirterek; uzun süredir başarılı olamadığımız bu köyümüzde ilk kez açık farkla öne geçmemiz bizi ayrıca sevindirdi, dedi.

 514 SEÇMEN, CHP’YE 148 OY

Seçimlerde Çeltikçi köyünde kayıtlı 586 seçmenden 514 seçmenin 1157 ve 1158 sayılı sandıklarda oy kullandığı görüldü. Seçim sonuçlarına göre; CHP 148 oyla ilk sırayı alırken; AK Parti 107 oyla, ANAVATAN 105 oyla, MHP 74 oyla, DP 35 oyla, SP 34 oyla sıralandılar. CHP İlçe Başkanı Şaban Yapıcı ve tüm Çeltikçi köyü halkına da teşekkür ettiğini belirtti. Çöp Deponi sorunu ve Çeltikçi köyünün sorunlarını çok daha yakından bildiğini belirterek; ben kendimi Çeltikçi köyünün bir parçası olarak düşünüyorum, her zaman yanlarında yer alacağım, sorunlarının çözümünde destek olacağım, dedi. 

 

YENİKÖY ve ÇAKIRLI’YA GELECEĞİM

CHP Milletvekili Kemal Demirel; CHP İlçe Başkanı Şaban Yapıcı’ya ayrıca teşekkür ettiğini en kısa zamanda Yeniköy Belediye Başkanı İsmail Akoğlu ve Çakırlı Belediye Başkanı Mehmet Dalyan’ı da kutladığını belirterek; arkadaşlarımızın bu başarılarından gurur duyuyorum. En kısa sürede kendilerini ziyaret edeceğim ve beldelerimizdeki halkımıza bir kez daha bu doğru seçimlerinden dolayı teşekkür edeceğim, dedi. Sölöz, Yenisölöz ve Narlıca’da daha başarılı sonuçlar beklediğini ancak sonuçların umutlarını boşa çıkardığını belirterek; biz bu beldelerimizdeki belediyelerin parti olarak kapatılmasına karşı çıktık, Danıştay yoluyla kapatılmalarını engellemeye çalıştık. Aldığımız sonucun bu bakımdan da şaşırtıcı olduğunu düşünüyoruz, dedi.