Yerelde zafer bizim olacak 

CHP Bursa  Teşkilatı'nın bayramlaşma töreni Orman Çay Bahçesi' nde gerçekleştirildi. CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel

"Çok konuşmak değil, çok çalışmak zorundayız. Yerel seçimlerde Bursa'daki bütün yerel yönetimleri alacağız" diye konuştu.  Yerel seçimlerde Bursa'yı alacağız .

TÜRKİYE'nin daha iyi duruma gelmesi için çok çalışmaları gerektiğini vurgulayan CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel, "Çok konuşmak değil, çok çalışmak zorundayız. Yerel seçimlerde Bursa'daki bütün yerel yönetimleri alacağız" diye konuştu. CHP Bursa İl Teşkilatı'nm bayramlaşma töreni Orman Çay Bahçesi'nde gerçekleştirildi. Törene Bursa İl Teşkilatından birçok üyenin katılımının yanı sıra AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın, Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, MHP İl Başkanı Arif Demirören, DP İl Başkam Füsun Yaşar, Anavatan Partisi İl Başkam Ahmet Kömbe ile sivil toplum " kuruluşlarından çok fazla üye katıldı. Türkiye'nin ekonomik ve sosyal açıdan durumunu daha iyi konuma getirmek için çok çalışmaları gerektiğini vurgulayan Demirel, "Yerel seçimlerde başarıya ulaşmanın yolu birilerini bir yere taşımaktan değil, hizmet yaratmaktan geçiyor. Çok konuşmanm değil, çok çalışmanın zamanı geldi. Yerel seçimlerde Nilüfer İlçesi'ni değil, Bursa'yı alacağız. Bu da laf ile olmaz" dedi.